PROCES WSPÓŁPRACY:

1. SPOTKAJMY SIĘ – POROZMAWIAJMY
Zaczynamy od poznania się. Potrzebuje zebrać informację o Twoich potrzebach, oczekiwaniach, marzeniach związanych z Twoim nowym wnętrzem.
Analizujemy wspólnie Twoje potrzeby i możliwości jakie daje nam Twoja przestrzeń.
W oparciu o Twoje zdefiniowane potrzeby ustalamy wspólnie kierunek pracy i Twój budżet na nowe wnętrze.

2. INWENTARYZACJA
Jeśli projektowana przestrzeń dopiero ma powstać, bazuje na dokumentacji od dewelopera lub architektów, jednak jeśli tylko jest to możliwe, wykonuję precyzyjne pomiary oraz sporządzamy dokumentację fotograficzną stanu istniejącego. Lubię zobaczyć przestrzeń „na żywo”, ujrzeć jak zagląda światło dzienne do okien.

3. PROJEKT UKŁADU FUNKCJONALNEGO
Zaczynam przekładać to co już mam na ogół w swojej głowie na „kartkę papieru” – po to aby móc Tobie przedstawić wizję Twojej nowej przestrzeni. Na planie 2D (rzut z góry) pokażę Ci 3 propozycje Układu Funkcjonalnego, czyli układ ścian wraz z umeblowaniem, z których Ty wybierzesz jedną, która będzie najbardziej spójna z twoimi oczekiwaniami.

4. MODEL, czyli BRYŁA 3D TWOJEGO WNĘTRZA
Na bazie zaakceptowanego przez Ciebie Układu Funkcjonalnego przygotuje dla Ciebie MODEL wnętrza każdego pomieszczenia, tak abyś mógł zobaczyć już swoją przestrzeń i mógł ocenić czy wszystko Ci odpowiada.

5. WYBIERAMY OSTATECZNIE MATERIAŁY
Na bazie MODELU wybierzemy konkretne materiały ( podłogi, kafle, kamienie, okładziny ścienne etc) i ubierzemy Twoją przestrzeń w kolory i faktury – wiąże się to też często z wizytami w sklepach, showroom-ach.

6. WIZUALIZACJE – tworze dla Ciebie wizualizacje poglądowe, na których zobaczysz już swoją przestrzeń w wybranych materiałach, kolorach, fakturach ocieploną światłem – to zwieńczenie naszej wspólnej pracy 🙂

7. KSIĄŻKA TECHNICZNA – etap projektowy mamy już zamknięty, teraz ja przygotowuję zestaw rysunków technicznych niezbędnych do realizacji projektu. To właśnie w oparciu o tą dokumentację wykonawcy wszystkich branż realizują projekt zgodnie z naszymi założeniami.

8. ZESTAWIENIE WYBRANYCH MATERIAŁÓW – przygotowuję również dla Ciebie spis materiałów, wybranych/proponowanych produktów, które wspólnie wybraliśmy, wraz z informacją, gdzie owe produkty są dla Ciebie dostępne.

9. NADZÓR AUTORSKI – chętnie skontroluje Twoją ekipę wykończeniową, sprawdzę czy realizują projekt zgodnie z wytycznymi zawartymi w projekcie.

10. KOORDYNACJA – jeśli potrzebujesz chętnie wspomogę Cię w realizacji całego przedsięwzięcia. Mogę Ci towarzyszyć w zamówieniu materiałów, jaki zaproponować Ekipę Wykończeniową oraz przeprowadzić całościowy nadzór. Skoordynuje zamówienia, ekipy z różnych branż, czyli kafelkarzy, elektryka, hydraulika, kamieniarza, parkieciarza, stolarza i każdą inną ekipę, która będzie niezbędna przy stworzeniu wykończenia Twojego wnętrza.

Pamiętaj, iż Twoje potrzeby z zakresu realizacji tego przedsięwzięcia mogą być różne.
To nad czym zdecydujesz się ze mną pracować zależy od Twoich preferencji i potrzeb.